навчальний матеріал для наймолодших – Освіта.UA

[ad_1]

Дизайн “Дитячий розвиток” пропонує батькам і вихователям дитячих садків комплексну методику розвитку дітей раннього віку – Карти Домана.

Картки Domana – це навчальні матеріали для дітей від 2 років у вигляді колекції карток із зображеннями на певну тему.

Ці картки, окрім чіткого, реалістичного малюнка чи фотографії, мають підписи до зображень, написані червоними літерами.

Головна перевага таких карток полягає в тому, що, навіть не знаючи нюансів їх використання, батьки, просто пропонуючи їх своїй дитині, вже активно сприяють його розвитку.

Ще однією перевагою карток є те, що інформація подається невеликими порціями. Таку мікроінформацію мозок дитини сприймає легше без додаткового «шуму», тому швидше її запам’ятовує.

У системі Домана це запам’ятовування є основою для розвитку інтелекту і когнітивних функцій людської психіки: мислення, уваги, пам’яті, логіки, аналізу, мовлення, а також читання і базових математичних знань.

Кольори і відтінки – карти Домана. Це навчальний матеріал для дітей, спрямований на ознайомлення з наочним зображенням основних кольорів і відтінків. Матеріал складається з чотирьох аркушів із зразками 24 кольорів і відтінків з підписами українською мовою.

Природа – карти Домана. Це навчальний матеріал для дітей, спрямований на ознайомлення з основними поняттями, пов’язаними зі світом природи: видами ландшафту, формами земної поверхні, гідрологічними об’єктами, типами природних водойм і геологічних утворень. Матеріал складається з двох аркушів, на яких розміщено 16 зображень.

Овочі – карти Домана. Це навчальний матеріал для дітей, спрямований на ознайомлення з візуальним зображенням сортів овочів (городу) та їх назвами укр. Матеріал складається з шести аркушів із 36 реалістичними зображеннями овочів.

Фрукти – карти Домана. Це навчальний матеріал для дітей, спрямований на ознайомлення з наочним зображенням сортів фруктів (плодів) та їх назвами укр. Матеріал складається з чотирьох аркушів з 24 реалістичними зображеннями фруктів.

Їстівні ягоди – картки Домана. Це навчальний матеріал для дітей 2–4 років та дошкільнят 5–6 років, спрямованих на ознайомлення з візуальним зображенням сортів ягід та їх назвами українською мовою. Матеріал складається з чотирьох аркушів з 24 реалістичними малюнками лісових і садових ягід.

Їстівні гриби – картки Домана. Це навчальний матеріал для дітей, спрямований на ознайомлення з візуальним зображенням сортів грибів та їх назвами укр. Матеріал складається з трьох аркушів, на яких розміщено 16 реалістичних зображень лісу та культивованих їстівних грибів.

Сонячна система і космос – карти Домана. Це навчальний матеріал для дітей, метою якого є формування початкових уявлень про космос, планети Сонячної системи та інші астрономічні об’єкти. Матеріал складається з трьох аркушів, на яких розміщено 18 реалістичних зображень головних небесних тіл.

Будова тіла людини – картки Домана. Це навчальний матеріал для дітей, спрямований на ознайомлення із зоровим образом та 18 назвами українською мовою частин тіла людини (голова, плече, нога, палець, коліно, лікоть, рука, спина, потилиця, гомілка, рука, ніготь, тощо).

Плоскі геометричні фігури та форми – карти Домана. Це навчальний матеріал для дітей 2-6 років, спрямований на ознайомлення з наочним зображенням плоских геометричних фігур (коло, круг, квадрат, трикутник та ін.) та основних форм (серце, хрест, півмісяць, чотирилисник, стріла, зірка). Матеріал складається з чотирьох аркушів із 21 зображенням фігур і форм.

Водний транспорт (кораблі та катери) – картки Домана. Це навчальний матеріал для дітей 2-4 років та дошкільнят 5-6 років, метою якого було ознайомлення з наочним зображенням типів пасажирських і вантажних водних транспортних засобів та їх назвами українською мовою. Матеріал складається з трьох аркушів з 18 реалістичними зображеннями різних видів водного транспорту.

Повітряний транспорт (літаки, вертольоти, аероплани) – карти Domana. Це навчальний матеріал для дітей, спрямований на ознайомлення з наочним зображенням типів цивільних пасажирських і вантажних літаків та їх назвами українською мовою. Матеріал складається з двох аркушів з 12 картками з реалістичними зображеннями різних видів повітряного транспорту.

Наземний пасажирський транспорт – картки Домана. Це навчальний матеріал для дітей, спрямований на ознайомлення з наочним зображенням видів наземних транспортних засобів, які використовуються для пересування та перевезення пасажирів. Матеріал складається з трьох аркушів, на яких розміщено 18 реалістичних зображень різних видів автомобільного та залізничного транспорту з підписами.

Вантажний транспорт та спецтехніка – карти Домана. Це навчальний матеріал для дітей 2-4 років та дошкільнят 5-6 років, спрямованих на ознайомлення з візуалізацією видів наземних транспортних засобів, що використовуються для перевезення вантажів, та спецтехніки різного призначення. Матеріал складається з трьох аркушів із 16 реалістичними зображеннями різних типів колісної та гусеничної техніки.

Одяг та взуття – картки Домана. Це навчальний матеріал для дітей, спрямований на ознайомлення з візуальним баченням різноманітних елементів одягу, взуття та основних аксесуарів та їх назвами українською мовою. Матеріал складається з шести аркушів, на яких розміщено 36 фотографій.

Музичні інструменти – карти Домана. Це навчальний матеріал для дітей, спрямований на ознайомлення з основними видами музичних інструментів. Матеріал складається з шести аркушів із 36 фотографіями та підписами.

ЗАВАНТАЖИТИ КАРТКИ ДОМУ[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ