Національна академія управління встановила рекорд з найдовшої лекції – Освіта.UA

[ad_1]

Національна академія управління встановила рекорд з найдовшої лекції

Найдовша безперервна, 32-годинна мотиваційно-просвітницька лекція була присвячена 32-й річниці академії.

Університет «Національна академія управління» встановив рекорд України, організувавши найдовшу лекцію.

Найдовша безперервна, 32-годинна мотиваційно-просвітницька лекція «Ми діти твої, Україно!» присвячений 32-й річниці заснування академії.

Захід мав і конкретну ініціативу – підвищення обізнаності про взаємопідтримку українців у всьому світі, розуміння базової освіти та сприяння співпраці між науковцями, викладачами та студентами вищих навчальних закладів.

У лекції взяли участь 23 спікери з 12 країн. Так, під час відрядження до Вашингтона Голова Адміністрації Державної прикордонної служби України, доктор юридичних наук, професор Курилюк Юрій Богданович прочитав частину лекції на тему: «Науковий потенціал Національної академії управління». .

Оксана Купріянчик – бойова медсестра, інструктор «Центру підготовки та забезпечення бойових медиків», керувала ним з передової, бо зараз на війні.

Окремого відзначення заслуговує й потужна частина лекції ректора «Національної академії управління», доктора економічних наук, професора Сергія Аркадійовича Єрохіна «Наші цивілізаційні цінності».

Модератором виступила автор запису, кандидат юридичних наук, доцент, декан юридичного факультету Наталія Веселовська, яка безперервно супроводжувала ефір 32 години, що також є рекордом.

Цей компакт-диск був не тільки радісною подією, а й технічним викликом, адже технічну підтримку здійснював виключно один фахівець (що також на даний момент є рекордом) – Антон Луненко, який перебував у Кракові, щоб не допустити перебоїв у зв’язку. щоб не перешкоджати постійному потоку лекцій.

Усі охочі можуть переглянути запис мотиваційно-просвітницької лекції «Ми діти твої, Україно!» УВІМКНЕНО YouTube канали установ.

Участь у встановленні рекорду стала стимулом для студентів, випускників, співробітників та друзів закладу брати активну участь у житті університету, сприяючи розвитку та командній співпраці.

«Національна академія управління» була створена 32 роки тому, 22 квітня 1992 року.

Академія готує магістрів та бакалаврів за такими спеціальностями:

  • «Нормальний»;
  • «Міжнародні економічні відносини»;
  • «Маркетинг»;
  • «Фінанси, банківська справа та страхування»;
  • «Облік і податки»;
  • “Інформаційні технології”;
  • «Системний аналіз».

Академія також готує докторантів та докторів економічних та юридичних наук.

За 32 роки роботи заклад підготував понад 20 тисяч висококваліфікованих спеціалістів.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ