На Вступ.ОСВІТА.UA опубліковано перші пропозиції для учасників – Освіта.UA

[ad_1]

Перші пропозиції кандидатів опубліковані на Вступ.ОСВІТА.UA

Щодня в червні на сайті Вступ.ОСВІТА.UA будуть додаватися конкурентні пропозиції

На сайті Вступ.ОСВІТА.UA опубліковано перші пропозиції навчальних закладів для цьогорічних учасників. На даний момент на сайті розміщено понад 20 500 конкурсних пропозицій від ВНЗ та ПТНЗ.

Назва спеціальності, відділення, навчального закладу, вимоги до кандидатів та інші характеристики вказуються в конкурсних пропозиціях, на які учасники зможуть подавати документи для вступу.

Цьогорічним абітурієнтам очікується понад 50 тис. пропозицій для здобуття ступеня магістра, бакалавра та професійного молодшого бакалавра.

Конкурсні пропозиції додаватимуться на сайт Вступ.ОСВІТА.UA щодня в червні 2024 року.

Прийом заяв на основний конкурс до ПТНЗ триватиме до 24 червня, до небюджетних вишів – до 28 червня.

Подача відкритих, постійних та позабюджетних пропозицій до вишів триватиме до 28 червня.

Майбутні кандидати до професійно-технічних навчальних закладів дошкільного або вищого рівня вже можуть почати обирати свою майбутню спеціальність та заклад, у якому вони її здобуватимуть.

З 29 червня не можна буде подавати конкурсні заявки, тому заклади зможуть створювати тільки небюджетні конкурсні заявки.

Використовуючи сервіс пошуку спеціальностей, зацікавлені користувачі можуть знайти спеціальності за певними параметрами. Зокрема, сайт дозволяє шукати спеціальності з конкретними конкурсними предметами чи тестами, за різними формами навчання, різними причинами вступу, наявністю бюджетних місць тощо.

VSTUP.OSVITA.UA

Приєднуйтесь до каналу, щоб отримувати оперативну інформацію щодо стартової кампанії Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або на сайтах Учасник І Освіта.ua на Фейсбуці.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ