МОН та Асоціація ОТГ підписали меморандум про співпрацю – Освіта.UA

[ad_1]

Міністерство освіти і культури та Асоціація ОТГ підписали меморандум про співпрацю

Сторони прагнутимуть розбудовувати співпрацю органів державної влади та місцевого самоврядування

Міністерство освіти і науки та Всеукраїнська асоціація ОТГ підписали меморандум про співпрацю, метою якого є підтримка змін у сферах освіти та науки на рівні територіальних громад.

Меморандум підписали заступник міністра освіти і науки Андрій Сташков та голова Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» Олександр Корінний.

Передбачається, що сторони співпрацюватимуть у розбудові взаємодії органів державної влади та місцевого самоврядування.

Очікується, що партнерство сприятиме позитивним змінам у сферах наукової та інноваційної діяльності в системі загальної, дошкільної, післяшкільної, профільної, професійно-технічної, доуніверситетської та вищої освіти тощо.

Крім того, одним із завдань співпраці є підтримка ініціатив, спрямованих на розвиток освіти в громадах, зокрема створення умов для якісного освітнього процесу.

Партнерство планується зміцнити українську освіту та надати більше нових можливостей об’єднаним територіальним громадам.

На зустрічі також обговорювалися питання дефіциту освітньої субвенції, забезпечення муніципалітетів шкільними автобусами, будівництва притулків у навчальних закладах, правових засад організації змішаного навчання в муніципальному навчальному закладі, який має притулок для учнів, які звертаються за соціальною навчання з інших закладів, оптимізація освітньої мережі.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ