Майже 6 000 гаджетів для українських школярів від Amazon МОН Укріїни

Свіжі Новини за останній час:

Наприкінці минулого року компанія «Amazon» передала Україні майже 5 000 цифрових пристроїв, долучившись до проєкту Digital Europe. Нині в межах ініціативи «Коаліція девайсів» очікується передання ще приблизно 700 гаджетів.

За сприяння МОН, Мінцифри та Фундації Олени Зеленської всі девайси, серед яких планшети й електронні книги, будуть розподілені в десяти областях зі змішаним і дистанційним форматом навчання.

«Завдяки нашій праці з партнерами Amazon Devices International, у межах «Коаліції девайсів» ми продовжуємо закривати критичну потребу освітян у девайсах та забезпечуємо гаджетами дітей та педагогічних працівників із 10 областей. Кожен девайс — можливість вступити до ЗВО, бути присутнім на дистанційних заняттях. Адже дитина має право на здобуття освіти і повноцінний розвиток. Дякую нашим партнерам Amazon за важливий внесок та підтримку нашої ініціативи!», — зазначив Дмитро Завгородній, заступник міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Найбільше гаджетів отримають школярі і школярки Харківської, Запорізької, Херсонської та Донецької областей, де діти здобувають знання лише дистанційно.

«Через війну майже 1 мільйон українських дітей змушені навчатися онлайн. Безпека наших дітей є нашим пріоритетом. Але крім безпеки, ми прагнемо забезпечити їм майбутнє. Для цього потрібні гаджети для навчання. За підтримки іноземних партнерів моя Фундація вже зібрала й передала учням і вчителям приблизно 50 000 ноутбуків і планшетів. Однак існує критична потреба, до кінця цього року — ще 100 000 пристроїв. Тому у співпраці з Мінцифрою та МОН ми створили «Коаліцію девайсів», щоб залучити всіх, хто може допомогти. І вже маємо перші результати», — зауважила Олена Зеленська, перша леді України, засновниця Фундації Олени Зеленської.

«Я хотів би подякувати Фонду Олени Зеленської, Міністерству цифрової трансформації України та Міністерству освіти України за їхню підтримку в тому, щоб наша пожертва пристроїв Amazon дійшла до дітей по всій Україні. Ми сподіваємося, що наші гаджети допоможуть їм у навчанні, підвищать навички цифрових технологій»,
— наголосив Ерік Саарніо, віцепрезидент Amazon Devices International.

Загальна потреба та кількість переданих одиниць техніки для освітян у 2022-2024 роках відображається в режимі реального часу на офіційному дашборді МОН України. Дякуємо всім причетним, хто допомагає майбутньому наших дітей.

Захід організували МОН, Мінцифри, Фундація Олени Зеленської, Посольство України у Великій Британії за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку, BETT, Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту та Theirworld/GBC for Education, British Council.

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ