Київська школа економіки запрошує на День відкритих дверей – Освіта.UA

[ad_1]

Київська школа економіки запрошує на День відкритих дверей

Київська школа економіки запрошує на День відкритих дверей «День відкритих дверей. Кава та запитання та відповіді »

Київська школа економіки запрошує кандидатів та їхніх батьків на Відкритий день. Кава та запитання та відповіді.

Під час заходу учасники зможуть дізнатися все, що їх цікавить про університет, навчання на бакалавраті та магістратурі, а також про особливості вступу та навчання.

Наразі університет пропонує вісім програм бакалавра, включаючи економічну освіту, кібербезпеку та інформаційні технології, психологію та право.

Заклад також пропонує магістратуру з економіки, соціально-політичних дисциплін (суспільна історія, публічна політика, соціальна психологія, містобудування) та нові унікальні спеціалізації з мікро- та наноелектроніки та безпілотних літальних апаратів.

Тож «День відкритих дверей. «Кава та Q&A» — це можливість дізнатися більше про ці програми, можливості отримання стипендій та грантів, процес набору на бакалаврат та магістратуру, а також про подвійний диплом та програми обміну з іноземними університетами.

Учасники заходу зможуть зустрітися з викладачами, поспілкуватися зі студентами та дізнатися більше про навчання в KSE.

Чекає на вас:

  • ранкова вітальна кава;
  • контакт з академічними керівниками, презентації програм;
  • інструкції про прийом до бакалавра та магістра;
  • додаткова інтерактивність (подробиці пізніше).

Захід відбудеться у неділю, 30 червня, з 10:30 до 16:00 за адресою: Kijów, ul. М. Шпака, 3 курс, Київська школа економіки.

Участь у Дні відкритих дверей безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Детальніше про захід та навчальний заклад можна дізнатися за адресою: бік.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

ПРО KSE: Київська школа економіки бере свій початок з англомовної магістерської програми з економіки, заснованої в 1996 році Консорціумом економічної освіти та досліджень (EERC) і Фондом Євразія. Сьогодні це: Університет KSE, дослідницький центр KSE Institute, Вища бізнес-школа KSE та Фонд KSE.

Київська школа економіки проводить 16 бакалаврських та магістерських програм з економіки, математики, інформатики, психології, права, публічної політики, урбаністики, політики пам’яті, мікро- та наноелектроніки та безпілотних літальних апаратів. Щороку студенти KSE беруть участь у програмах академічної мобільності для навчання в найкращих університетах світу. Випускники KSE працюють у провідних українських та світових компаніях та установах, а також навчаються в докторантурі у найвпливовіших університетах.

Міжнародну вчену раду KSE очолює лауреат Нобелівської премії Роджер Майерсон, а викладачі та дослідники регулярно публікують публікації у провідних наукових журналах світу.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ