Каразінський університет запрошує на День відкритих дверей – Освіта.UA

[ad_1]

Каразінський університет запрошує на День відкритих дверей

Детальніше про діяльність університету та особливості набору майбутні студенти зможуть дізнатися у 2024 році

9 березня традиційно відкриє двері для майбутніх абітурієнтів один із найкращих вишів України – Каразінський університет.

День відкритих дверей проходитиме офлайн для кандидатів з Харківської області та онлайн, у прямому ефірі, для студентів з усієї України.

Майбутні студенти зможуть більше дізнатися про діяльність університету та особливості набору кадрів у 2024 році, поспілкуватися з керівним складом, керівниками та представниками факультетів та інститутів, а також студентами університету.

Участь у Дні відкритих дверей дозволить пізнати університет зсередини, відкрити двері у своє професійне майбутнє та скористатися крутими можливостями.

Участь в офлайн-події

З 11:00 до 13:30 в охоронюваних приміщеннях університету проходитиме виставка факультетів Каразінського та навчально-наукових інститутів, де абітурієнти та їхні батьки зможуть ознайомитися зі спеціальностями, особливостями навчання, позааудиторною діяльністю. та міжнародну діяльність, а також ставте їм запитання.

Місце буде повідомлено після реєстрації.

Участь в онлайн-заході

3 З 11:00 до 12:30 відбудуться живі виступи представників влади та студентського самоврядування, а також презентації факультетів та навчально-наукових інститутів. на каналі YouTube університету та на Zoom.

Спілкування відбуватиметься у змішаному форматі.

З 13:00 до 16:00 представники факультетів та інститутів зустрічатимуться зі здобувачами в охоронюваних приміщеннях університету та в Zoom-кімнатах. Посилання для участі в Zoom-конференціях і офлайн-локації зустрічей будуть надіслані на електронну пошту учасників після реєстрації.

Бажаючі можуть ознайомитися з розкладом Дня відкритих дверей у Каразінському університеті за адресою: поєднувати.

Відчуйте дух університету, відкрийте нові можливості з Каразінським університетом!

День відкритих дверей відбудеться 9 березня об 11:00.

Для участі у заході необхідна попередня реєстрація.

ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ ДЛЯ УЧАСТІ[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ