Іноземним учасникам не варто зволікати з реєстрацією в НМТ – Освіта.UA

[ad_1]

Іноземні учасники не повинні зволікати з реєстрацією на NMT

Існують обмеження щодо кількості учасників, які можуть складати іспит за кордоном

Українцям, які цього року планують складати ЗНО за кордоном, радять не зволікати з реєстрацією на ЗНО через обмежену кількість місць.

Про це йдеться в повідомленні Українського центру оцінювання якості освіти.

Наразі NMT підтверджено у 28 країнах. Тривають переговори з кількома іншими установами та організаціями з деяких країн щодо тестування.

Водночас, незважаючи на те, що перелік міст, де потрібно проходити ЗНО, може дещо збільшитися, УЦОЯО не рекомендує відкладати реєстрацію на ЗНО.

Натомість ми просимо учасників найближчим часом вибрати найближче місто із запропонованого списку. Якщо згодом, до 15 квітня 2024 року включно, з’явиться більш зручне місце розташування, змінити реєстраційні дані та обрати населений пункт ближче до місця проживання можна буде до 15 квітня 2024 року, наголосили в УЦОЯО.

Про нові локації буде повідомлено пізніше.

Окремо в Українському центрі оцінювання якості освіти наголошують, що буде введено обмеження на кількість учасників, які зможуть проходити оцінювання за кордоном.

Тому, якщо в даному місті даної країни немає вакансій, воно стане недоступним для вибору.

Учасники також мають зауважити, що деякі локації будуть доступні лише в рамках додаткового сеансу NMT.

Реєстрація для участі в цьогорічному національному багатопредметному ЗНО розпочнеться 14 березня о 9:00 і триватиме до 11 квітня включно.

Приєднуйтесь до каналу, щоб отримувати оперативну інформацію про NMT та стартову кампанію Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ