«HUAWEI УКРАЇНА» подарувала НТУУ «КПІ ім. Сікорського» сучасне серверне обладнання

[ad_1]

«HUAWEI УКРАЇНА» подарувала НТУУ «КПІ ім. Сікорського» сучасне серверне обладнання

Інноваційне обладнання допомогло оновити кластер серверів KPI майже на 30%

У 2023 році компанія “Хуавей Україна” за підтримки Фонду освітніх ініціатив БФ передав серверне обладнання для освітніх потреб НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Сікорського», а 13 березня відбулася тристороння зустріч для обговорення досягнутих результатів.

Інноваційне обладнання допомогло оновити кластер серверів КПІ майже на 30%, що зберегло в робочому стані понад 600 віртуальних систем університету. Завдяки сучасному обладнанню Huawei швидкість доступу до інформаційних ресурсів, розташованих на серверах, зросла вдвічі.

«Для підтримки безперервності навчального процесу під час воєнного стану Huawei Україна передала багатьом вітчизняним університетам обладнання – точки Wi-Fi, сервери та роутери. Ми забезпечили КПІ сервером, який також можна використовувати як навчальний інструмент для студентів, наприклад, для виконання лабораторних робіт, а також посилимо власну мережу КПІ», – зазначив Володимир Білавка, заступник директора з роботи з персоналом Huawei Україна.

Завдяки збільшеній пропускній здатності зв’язку студенти можуть у будь-який час підключитися до якісної мережі Wi-Fi в університеті, а навчальний процес відбуватиметься без вимушених перерв.

Нове технологічне рішення Huawei не тільки допоможе студентам оволодіти навичками кібербезпеки та на високому рівні керувати Wi-Fi обладнанням, а й забезпечить захист самої мережі університету.

«Отримане в рамках багаторічної співпраці обладнання Huawei – як для зв’язку, так і для наших лабораторій – дозволило покращити якість навчального процесу та забезпечило цифровізацію інших аспектів функціонування університету. Ми отримали кілька сотень точок доступу Wi-Fi до навчальних корпусів і гуртожитків, що дало можливість отримати широкий доступ до Інтернету. Серверне обладнання дозволяє диверсифікувати загрози під час воєнного стану, а обладнання лабораторій на факультетах радіотехніки, електротехніки та автоматики забезпечило нас новітніми технологіями, суттєво вносячи інновації в навчальний процес. А це, у свою чергу, дає змогу виховувати висококваліфікованих спеціалістів для української економіки», – коментує проректор з навчальної роботи КПІ Анатолій Мельниченко. Сікорського

У 2023 році Huawei Україна подарувала університету понад 550 сучасних точок доступу, що дозволило створити найбільшу хмару Wi-Fi. Точки доступу Huawei забезпечують безперервність сигналу та живляться безпосередньо від джерела безперебійного живлення, що гарантує понад 4 години автономної роботи.

Наразі в навчальних корпусах, гуртожитках та студентських гуртожитках КПІ встановлено понад 300 точок доступу. Особливо це важливо під час захисту докторських дисертацій, оскільки захист передбачає прямий ефір, який не повинен перериватися.

Для порівняння: БО «БФ «Фонд освітніх ініціатив» спеціалізується на інформаційних технологіях та інноваціях. Фонд вже понад 11 років сприяє розвитку вітчизняної ІТ-індустрії та пропагує інновації в мисленні.

Huawei ICT Academy займається базовою освітою ІКТ-спеціалістів, відкриває спеціалізовані лабораторії з новітніми технологіями навчання, а також підвищує кваліфікацію викладачів і допомагає навчальним закладам вдосконалювати систему освітніх програм. Крім того, Huawei ICT Academy надає студентам доступ до продуктів і технологій Huawei ICT і сприяє розвитку талантів. Сьогодні Huawei ICT Academy працює у 16 ​​вищих навчальних закладах у восьми містах України. Основними напрямками досліджень є штучний інтелект, великі дані та хмарні обчислення, Інтернет речей, маршрутизація та комутація, кібербезпека, зберігання даних та бездротові локальні мережі.

Huawei є провідним світовим постачальником інфраструктури інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) і розумних пристроїв. Створюючи інтегровані рішення в різних сферах (телекомунікаційні мережі, IT, «розумні» пристрої, хмарні сервіси, цифрова енергетика), компанія вкладає значні ресурси в фундаментальні дослідження, зосереджуючись на технологічних проривах, які штовхають світ вперед. У компанії працює понад 207 000 людей у ​​понад 170 країнах, обслуговуючи 3 мільярди клієнтів і споживачів у всьому світі. Компанія Huawei була заснована в 1987 році. Це приватна компанія, яка повністю належить її співробітникам. Huawei працює в Україні з 2000 року. Стратегія соціальної відповідальності «Huawei Україна» охоплює чотири сфери: освіта, охорона здоров’я, охорона навколишнього середовища та розвиток. У 2022-2023 роках компанія разом із партнерами проводила комплексні проекти, спрямовані на надання гуманітарної та технічної допомоги по всій Україні та активно розвивала екосистему у сфері освіти.

ВИВЧАЙТЕ БІЛЬШЕ[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ