Готуйтеся до NMT-2024 з англійської мови на ЗНО-ONLINE – Освіта.UA

[ad_1]

Готуйтеся до NMT-2024 з англійської мови на ЗНО-ONLINE

Освіта.ua пропонує студентам, які готуються до НМТ, послугу тестових завдань з поясненнями експертів

Другий рік поспіль до переліку предметів ЗНО за вибором учасника буде включено англійську мову.

Очікується, що структура тесту 2024 року буде подібна до тесту 2023 року.

Тестовий блок з англійської мови не включатиме аудіювання або відкриті завдання, які передбачають написання власного висловлювання.

Починати підготовку до важливого іспиту варто раніше.

Тому Освіта.ua пропонує всім, хто готується до іспиту, сервіс ЗНО-ONLINE, який містить завдання тестів НМТ та ЗНО з англійської мови минулих років та правильні відповіді до завдань.

Тестові завдання також містять детальні пояснення провідних експертів щодо правильної відповіді на кожне тестове завдання.

Потенційні учасники NMT можуть використовувати пояснення до іспиту з англійської мови, щоб збільшити свої шанси скласти NMT на найвищий бал.

Такі пояснення провідних спеціалістів допоможуть майбутнім кандидатам зрозуміти логіку міркувань під час роботи над тестовими завданнями.

Для полегшення самостійної роботи з онлайн-тестами в кожному коментарі спочатку вказується тема, які знання необхідні для виконання тестового завдання, а також пояснюється, які знання чи вміння необхідно застосувати для виконання завдання.

Автори коментарів також спрямовують користувачів до необхідного теоретичного матеріалу, нагадують принципи, факти та закономірності, що лежать в основі того чи іншого завдання.

У коментарях особливу увагу було приділено поясненню логіки пошуку правильного варіанту відповіді.

Крім того, досвідчені спеціалісти, які готуються до ЗНО, діляться у коментарях хитрощами та лайфхаками, які допоможуть спростити роботу над завданням та краще впоратися із справжнім тестом НМТ.

Ознайомлення з коментарями-поясненнями до тестових завдань сприяє кращому розумінню суті питань та успішному виконанню подібних завдань під час реального загальнонаціонального багатопредметного ЗНО наступного року.

СКЛАДАЙТЕ ТЕСТИ З АНГЛІЙСЬКОЇ

Приєднуйтесь до каналу, щоб отримувати оперативну інформацію про NMT та стартову кампанію Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ