Деякі учасники НМТ отримали бали з кількох предметів – Освіта.UA

[ad_1]

Деякі учасники НМТ отримали бали з кількох предметів

Під час перевірки та аналізу деякі учасники отримали бали з української мови, математики, хімії та фізики.

Деякі учасники загальнонаціонального багатопредметного ЗНО отримали підсумкову кількість балів на свою користь.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти, коментуючи оприлюднення офіційних результатів ЗНО учасників ЗНО.

В УЦОЯО зазначають, що для визначення остаточних результатів НМТ передбачено окремий етап, під час якого обробляються, переперевіряються та аналізуються відповіді, надані учасниками на кожній сесії тестування.

За результатами відповідних робіт у тестових завданнях з окремих предметів виявлено ряд помилок.

Особливо в завданні No30 укрякі виконали учасники 12 червняпід час складання завдання сталася помилка в одній із відповідей на завдання на встановлення відповідності («логічні пари»).

Також в задачі No18 з математикиякі виконали учасники 17 червняпід час складання завдання сталася помилка в одній із відповідей на завдання на встановлення відповідності («логічні пари»).

У задачі № 18 з математики, які виконали учасники 21 червняу пункті 3 невірно сформульована умова трикутника.

У цих трьох випадках рішення було прийнято на користь учасників, враховуючи точні відповіді учасників на ці завдання.

Крім того, апеляційна комісія МОН вирішила перерахувати бали тим учасникам, які виконали завдання з короткою відповіддю в тестах з математики, фізики та хімії та вкажіть у відповіді знак відсотка (%) разом із відповідним числом.

В особистих кабінетах учасників наразі знаходяться результати з урахуванням змін, визначених апеляційною комісією. Ці результати є остаточними і оскарженню не підлягають.

Кандидати, які подолали поріг балів з усіх чотирьох предметів НМТ і отримали право брати участь у конкурсному відборі, мають створити особистий електронний кабінет для вступу, через який з 19 липня подаватимуться заяви до вишів, де вони планують навчатися. .

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ВСТУП

Щоб отримувати важливу інформацію про NMT та стартову кампанію, приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ