Болгарія та Румунія пропонують стипендії українським науковцям – Освіта.UA

[ad_1]

Болгарія та Румунія пропонують стипендії українським вченим

Науковці зможуть працювати за кордоном з жовтня 2024 року по березень 2025 року

Українські вчені отримують стипендії для проведення власних досліджень в одному з наукових інститутів ЄС: Коледж Нової Європи в Бухаресті (Румунія) або Центри майбутніх досліджень в Софії (Болгарія).

Науковці зможуть працювати за кордоном протягом десяти місяців – з жовтня 2024 року по березень 2025 року.

Програма відкрита для українських науковців, які мають ступінь доктора гуманітарних або соціальних наук, живуть у містах, постраждалих від російського вторгнення, і добре володіють англійською.

Учасники стипендіальної програми отримають щомісячну стипендію в розмірі 850 євро, безкоштовне проживання та переліт в обидві сторони, а також доступ до бібліотеки та електронних ресурсів інституту.

Науковці також зможуть брати участь у семінарах, налагоджувати контакти з науковцями, наукових заходах та мати можливість опублікувати свої наукові статті на ресурсах інститутів.

Для участі в програмі абітурієнтам необхідно подати заявку додаток, заповнений англійською мовою та у форматі doc. Ім’я файлу: Familyname_ApplicationForm_2024.

Вони також повинні надати актуальну фотографію, відскановану копію свого докторського диплому та опис дослідницького проекту обсягом до 2200 слів.

Для науковців, які захистили магістерську роботу більше 8 років тому, це необхідно два рекомендаційні листи.

Заявки приймаються до 31 березня 2024 року 23:59 за київським часом.

Про результати конкурсу учасники дізнаються у липні 2024 року.

ВИВЧАЙТЕ БІЛЬШЕ[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ