Альянс українських університетів допомагає громадам розвиватися – Освіта.UA

[ad_1]

Асоціація українських університетів допомагає громадам розвиватися

Представники українських громад та університетів працюють над інструментами розвитку місцевого бізнесу

9 березня в Українському католицькому університеті у Львові представники дванадцяти українських громад завершили тренінг «Інструменти місцевого економічного розвитку».

У рамках тренінгу експерти СУУ, Львівського регуляторного центру та департаменту економічної політики Львівської ОДА поділилися з громадами кращими практиками місцевого економічного розвитку, ефективного впровадження конкретних інструментів, цифровізації та комунікації. у сфері державного управління, земельної політики та взаємодії з обласними адміністраціями держ.

«Наприклад, під час навчання громада Верховини самостійно дійшла висновку, що варто більше співпрацювати з туристичними підприємствами чи виробниками ремісничих виробів. Дехто зрозумів, що потрібно робити кроки в напрямку розвитку індустріального парку», – розповідає директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда.

За результатами навчання гміни розробили 12 проектів впровадження інструментів місцевого економічного розвитку.

Основний акцент було зроблено на трансформації та розвитку міст через підтримку бізнесу, ефективне використання комунальних активів та розвиток туризму. Більшість учасників обрали ці напрямки для своїх проектів.

«Ми хочемо розвивати бізнес-інкубатори в нашій гміні як спосіб допомоги малим підприємцям, особливо в питаннях реєстрації та поточної діяльності. Також ми хочемо створити Зеленодольський ярмарок, де наші підприємці, які займаються ремісництвом, зможуть представити свою продукцію під час різноманітних заходів», – коментує Тетяна Постна, головний спеціаліст з економіки Зеленодольського КП.

Тренінг «Інструменти місцевого економічного розвитку» відбувся в рамках проекту «Посилення спроможності муніципалітетів до реконструкції шляхом пілотування їх взаємодії з університетами», який реалізує Спілка університетів України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Свої знання та допомогу громадам надають виші, які навесні 2023 року приєдналися до Альянсу українських університетів. Проект реалізується Асоціацією університетів України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ