6 причин здобути вищу освіту в Чехії для українця

У пошуках якісної освіти багато українських студентів та їхніх батьків все частіше звертають увагу за кордон. Серед варіантів вищої освіти в Європі Чехія вирізняється своїми можливостями для українських студентів. Давайте розглянемо кілька переваг:

1. Безкоштовне навчання чеською мовою

Чеська мова для українця досить проста, і зазвичай студенти її освоюють за 1 рік

2. Недороге навчання англійською мовою, порівняно з ВНЗ в англомовних країнах Європи

Є як університети, які навчають англійською, так і окремі факультети державних ВНЗ

3. Якісна освіта

Чеські вузи входять до ТОПів світових рейтингів найкращих університетів світу! (Шанхайський рейтинг ARWU, QS World University Rankings 2023 та інші рейтинги)

4. Міжнародне визнання дипломів

Дипломи про вищу освіту, видані чеськими університетами, визнаються по всій Європі і навіть за її межами, включаючи Сполучені Штати та Канаду

5. Багатомовне середовище та адаптація

Чехія – багатомовна країна. Тут багато іноземців з різних країн, що дозволить швидше адаптуватися та практикувати англійську

6. Недороге проживання

Чехія – недорога країна для проживання, продуктів та щоденних витрат у порівнянні з іншими країнами з високою якістю життя

Ви вирішили навчатися у ВНЗ Чехії – що далі?

Перше, що ми рекомендуємо зробити – це приїхати в країну, вивчити мову та адаптуватися. При повному зануренні у середу та щоденних заняттях чеську можна вивчити за 1 рік до рівня B2, якого достатньо для навчання у чеському університеті. За рік проживання в країні студент адаптується, і навчання у ВНЗ вже не буде стресом

Крім вивчення мови також варто приділити увагу підготовці профільних предметів, відповідно до спеціальності, яку ви обрали.

Через рік підготовки та адаптації студенту набагато простіше поступити. Після чого навчання усі 5 років відбувається безкоштовно.

Чим ми можемо вам бути корисними?

Ми працюємо з 2007 року, і допомогли вже понад 51 000 студентів здійснити свої мрії про освіту за кордоном. Наша команда кураторів завжди готова допомогти вам вирішити будь-які нагальні проблеми та зробити ваше перебування за кордоном максимально комфортним та безпечним.

Що входить до наших послуг:

 • Освітні програми підготовки до ВНЗ
 • Комплексні програми вивчення іноземних мов
 • Допомога з питаннями проживання
 • Інформаційна підтримка студентів та батьків
 • Допомога у виборі університетів та у підготовці до вступу
 • Кураторська підтримка студентів та батьків на всіх етапах приїзду, надходження, заселення, оформлення та подання документів

Деякі з наших програм:

 • Подвійний диплом: у вас є унікальна можливість отримати два дипломи – Чехія та Швейцарія, Чехія та Канада або Чехія та США.
 • Підготовчі програми для вступу до будь-якого ВНЗ. Тут ви вивчаєте мову з урахуванням обраного Вами напряму – гуманітарні спеціальності, медицина, економіка, творчі спеціальності тощо.
 • Футбольна кар’єра – річний або піврічний курс, який включає спортивну підготовку та вивчення іноземних мов
 • Вступ до магістратури – програми стажування у сфері туризму, групові та індивідуальні стажування, програми MBA та багато іншого
 • Мовні канікули та літні табори – пориньте у мовне середовище, вивчайте та практикуйте відразу! Це неймовірні пригоди з користю.

Приєднуйтесь до нас сьогодні та дайте нам можливість зробити вашу освіту за кордоном легкою, приємною та досяжною!

Переходьте на офіційний сайт Міжнародної Спілки Молоді в Україні, залишайте заявку, і наші менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання.

msmstudy.ua

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ