52 виші запровадять нову антикорупційну дисципліну – Освіта.UA

[ad_1]

52 виші запровадять нову антикорупційну дисципліну

У 2024/25 навчальному році в університетах проводитимуться заняття за напрямком «Протидія корупції та чесність» та

З нового навчального року понад 50 університетів пропонуватимуть заняття за програмою «Антикорупція та доброчесність», розробленою Офісом доброчесності НАКЗ.

Як відомо, цього року курс стартував у 10 університетах, які пілотували дисципліну «Антикорупція та чесність».

За словами керівника Офісу етики НАЗК Ірини Чаговець, курс вдався.

«Завдяки успіху пілоту ми оголосили конкурс і отримали 150 заявок від різних університетів, з яких на наступний навчальний рік було відібрано 52 університети. Сподіваємося, що протягом року дисципліна охопить усі виші, як і передбачено Державною антикорупційною програмою», – зазначила Ірина Чаговець.

Наразі в курсі взяли участь понад 800 студентів з різних куточків України. Їх опитували до і після закінчення курсу, і 87% респондентів заявили, що дисципліна принесла їм користь.

Умовою запровадження цієї дисципліни є педагогічна освіта. Делеговані адміністрацією університету викладачі мають пройти навчання на освітньому порталі ЗНУ.

Вчителі зможуть викладати предмет лише після отримання відповідного сертифікату.

Дисципліна була пілотована в рамках проекту «Чеснота для молоді», який реалізується ГО «Антикорупційний штаб» та Офіс доброчесності НАКЗ за підтримки проекту ПРООН в Україні «Підтримка громадянського суспільства та молоді». » та співфінансування Міністерства закордонних справ Данії.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ