ЄВІ з іноземної мови в магістратурі та аспірантурі: напередодні ЗНО – Освіта.UA

[ad_1]

ЄВІ з іноземної мови в магістратурі та аспірантурі: напередодні іспиту

Іномовний блок складається з двох частин – читання та використання мови – і включає 30 завдань

В Україні незабаром розпочнеться основна сесія вступних випробувань до магістратури та аспірантури, яка триватиме з 24 червня до 15 липня.

Для участі в основній екзаменаційній сесії приймальні комісії університетів зареєстрували понад 246 тис. майбутніх абітурієнтів.

Цього року всі аспіранти та переважна більшість магістрантів мають складати один вступний іспит.

Він складається з двох блоків: тесту з іноземної мови (англійська, німецька, французька, іспанська) та тесту на загальні академічні компетентності.

Завдання з іноземної мови

Іномовний блок, у свою чергу, складається з двох частин: читання та використання мови – і включає 30 завдань:

  • 6 завдань на встановлення відповідності (оберіть із поданих варіантів: заголовки до текстів/частин текстів, твердження/ситуації для повідомлень/текстів, запитання для відповідей або відповіді на запитання);
  • 5 завдань з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів;
  • 19 завдань на заповнення пропусків у тексті (потрібно доповнити речення в тексті словосполученнями/словами з поданих варіантів).

За виконання цих завдань ви можете отримати максимум 30 тестових балів.

Усі завдання виконуються відповідно до Програми тестування з іноземної мови.

На виконання блоку відводиться 45 хвилин.

Тестові бали, отримані учасником з цього блоку для участі у вступній кампанії, будуть переведені в бали за шкалою 100-200 балів.

Для отримання права брати участь у конкурсному відборі майбутнім магістрам необхідно досягти балового порогу, який у 2024 році становить 5 тестових балів. Це означає, що учасник ЄВІ повинен надати не менше 5 правильних відповідей на тестові завдання з блоку іноземної мови.

Водночас баловий поріг, встановлений МОН для майбутніх аспірантів, значно вищий: він становить 16 тестових балів, тобто 150 балів за шкалою оцінювання 100-200 балів.

Результат іспиту учасник ЄВІ дізнається одразу після виконання всіх завдань єдиного вступного іспиту.

Офіційна інформація про результати основної сесії буде опублікована на особистих сайтах учасників тестування до 20 липня.

Матеріали для підготовки

Для самостійного опрацювання перед іспитом доцільно скористатися сайтом ЗНО-ONLINE, де зібрані всі матеріали вступних випробувань до магістратури, які використовувалися під час основної та спеціальної сесій у попередні роки.

Також ви зможете спробувати скласти демоверсії ЄВІ з іноземної мови за 2022 та 2023 роки, структура яких повністю схожа на цьогорічні вступні іспити.

Освіта.ua бажає всім учасникам ЄДІ впевненості у власних силах та успішних результатів!

АНГЛІЙСЬКА

НІМЕЦЬКА

ФРАНЦУЗЬКА

ІСПАНСЬКА

Приєднуйтесь до каналу, щоб отримувати оперативну інформацію щодо стартової кампанії Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або на сайтах Учасник І Освіта.ua на Фейсбуці.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ