Швидкий розрахунок оціночного балу ЄВІ та ЄФВВ для вступу до магістратури

[ad_1]

Швидкий розрахунок оціночного балу ЄВІ та ЄФВВ для вступу до магістратури

Калькулятор для переведення результатів ЄВІ та ЄФВВ в оцінку для вступу до магістратури

Освіта.ua пропонує всім цьогорічним вступникам до магістратури можливість за допомогою швидкого калькулятора перерахувати результати тестів ЄДІ та ЗНО на професійну посаду в оцінку за шкалою 100-200.

Як відомо, після виконання завдань ЄВІ або ЄФВВ кожен учасник іспиту отримає свій бал за кожен блок у пунктах тестування.

Однак для розрахунку конкурсного результату участі у відборі до вишів враховуватиметься не результат тестування, а оцінка за шкалою 100-200 балів.

Для полегшення процесу переведення результатів ЗНО в оцінки відповідно до затверджених МОН таблиць ЄВІ та ЄФВВ пропонуємо використовувати автоматичний підрахунок балів за кожен іспит.

НАРАХУВАННЯ БАЛІВ ЗА БЛОК З ІНОЗЕМНИХ МОВ ЄВІ 2024

Щоб дізнатися значення власної оцінки за шкалою 100-200 балів, введіть результат тесту в поле нижче (максимум 30 балів):

РОЗРАХУНОК РЕЗУЛЬТАТУ ТЕСТУ НА ЗАГАЛЬНООСВІТНІ КОМПЕТЕНТНОСТІ EVI 2024

Щоб дізнатися цінність власного результату оцінювання за шкалою 100-200 балів, введіть результат тесту в поле нижче (максимум 33 бали):

НАРАХУВАННЯ БАЛІВ З ОДНОГО ФАУ У 2024 РОЦІ

Щоб дізнатися значення власної оцінки за шкалою 100-200 балів, введіть результат тесту в поле нижче (максимум 140 балів):

Приєднуйтесь до каналу, щоб отримувати оперативну інформацію щодо стартової кампанії Вступ.ОСВІТА.UA. Навчання в магістратурі та аспірантурі в Telegram.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ