«ХУАВЕЙ УКРАЇНА» нагородила переможців конкурсу Huawei ICT Competition – Освіта.UA

[ad_1]

«ХУАВЕЙ УКРАЇНА» нагородила переможців конкурсу Huawei ICT Competition

За результатами змагань команда КНУ «LAN Lords» посіла І місце в Україні та ІІІ місце в Європейському регіоні

Бізнес “Хуавей Україна” нагороджена команда студентів факультету радіоелектроніки та комп’ютерних систем КНУ ім. Тараса Шевченка за перемогу в конкурсі Huawei ICT Competition у сезоні 2023-2024.

За результатами змагань команда LAN Lords, до складу якої увійшли студенти Сергій Савенко, Данило Грицький, Богдан Миронов та їх тренер, викладач КНУ та сертифікований інструктор з ІКТ Академії Huawei Віталій Мар’яновський, посіла перше місце в Україні та третє місце у європейський регіон.

Під час Huawei ICT Competition учасники використовували свої знання та вміння у два етапи. У першому вони продемонстрували теоретичні знання в галузі ІКТ, а в другому взяли участь у практичних командних змаганнях.

Команди з трьох осіб виконували лабораторні завдання, використовуючи навички співпраці, керування мережами та мережевим обладнанням, налаштування пристроїв для належного функціонування тощо. За результатами змагань команда LAN Lords виявилася однією з найкращих.

«Завдяки ІКТ Huawei Academy цього року у нас є програми, які мотивують викладачів і студентів вчитися більш активно. Завдяки цьому представники нашого університету потрапили до числа найталановитіших команд із найпрестижніших європейських університетів у фіналі конкурсу Huawei ICT Competition. Таким чином ми показуємо, що навіть у важкі часи ми можемо забезпечити якісну освіту студентам, які виборюють нагороди на міжнародних конкурсах без додаткової підготовки», – коментує проректор з науково-педагогічної роботи КНУ Олена Добржанська.

«Надзвичайні досягнення наших студентів у такому масштабному конкурсі свідчать про те, що вони не лише мають необхідну підготовку, але й добре вмотивовані та розуміють, що і для чого вони роблять. Саме поєднання технологій Huawei та бажання студентів розвиватися на майбутнє дозволяє нам виховувати справді висококваліфікованих спеціалістів», – додав декан факультету радіоелектроніки та комп’ютерних систем КНУ Андрій Нетреба.

Нагадаємо, цього року в конкурсі Huawei ICT Competition взяли участь понад 160 000 студентів з понад 2 000 університетів у 83 країнах і регіонах. За підсумками загальноєвропейського регіонального відбору у сферах мережевий, хмарний та ІТ-програми перші три місця посіли 13 команд з Туреччини, Італії, Польщі, Іспанії та України. У травні цього року в Китаї відбувся фінал змагань кращих команд за головний приз.

«Сьогодні ми святкуємо надзвичайну перемогу наших студентів, які заслужено потрапили до трійки лідерів у конкурсі Huawei ICT. Їх результати підтверджують місію Huawei стимулювати та розвивати студентів, допомагаючи їм вивчати телекомунікаційні технології. Ми пишаємось і продовжуємо співпрацю», – зазначив Володимир Білавка, заступник директора з персоналу Huawei Україна.

Довідка: ICT Huawei Academy займається базовою освітою ІКТ-фахівців, відкриває спеціалізовані лабораторії з новітніми технологіями навчання, а також підвищує кваліфікацію викладачів і допомагає навчальним закладам вдосконалювати систему освітніх програм.

Крім того, Huawei ICT Academy надає студентам доступ до продуктів і технологій Huawei ICT і сприяє розвитку талантів. Сьогодні Huawei ICT Academy працює в 16 вищих навчальних закладах у восьми містах України. Основними напрямками досліджень є штучний інтелект, великі дані та хмарні обчислення, Інтернет речей, маршрутизація та комутація, кібербезпека, зберігання даних та бездротові локальні мережі.

Huawei є провідним світовим постачальником інфраструктури інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) і розумних пристроїв. Створюючи інтегровані рішення в різних сферах (телекомунікаційні мережі, IT, «розумні» пристрої, хмарні сервіси, цифрова енергетика), компанія вкладає значні ресурси в фундаментальні дослідження, зосереджуючись на технологічних проривах, які штовхають світ вперед. У компанії працює понад 207 000 людей у ​​понад 170 країнах, обслуговуючи 3 мільярди клієнтів і споживачів у всьому світі. Компанія Huawei була заснована в 1987 році. Це приватна компанія, яка повністю належить її працівникам.

Huawei працює в Україні з 2000 року. Стратегія соціальної відповідальності «Huawei Україна» охоплює чотири сфери: освіта, охорона здоров’я, охорона навколишнього середовища та розвиток. У 2022-2023 роках компанія разом із партнерами проводила комплексні проекти, спрямовані на надання гуманітарної та технічної допомоги по всій Україні та активно розвивала екосистему у сфері освіти.

ВИВЧАЙТЕ БІЛЬШЕ[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ