Розпочинається реєстрація електронних кабінетів вступників до магістратури – Освіта.UA

[ad_1]

Розпочинається реєстрація електронних кандидатських кабінетів до магістратури

Майбутньому магістранту необхідно налаштувати та активувати електронний кабінет, а потім надіслати необхідні особисті дані

Реєстрація починається з 1 липня електронні кабінети та відправка необхідних документів для вступників до магістратури.

Для створення облікового запису учасник повинен увійти у відповідний обліковий запис бік системи електронної подачі заяв.

Для реєстрації електронного кабінету учаснику необхідно вказати адресу електронної пошти, яка в подальшому буде логіном для входу.

Що важливо: при реєстрації електронного облікового запису забороняється використовувати адреси електронної пошти заблокованих в Україні сервісів, наприклад mail.ru, yandex.ru.

При реєстрації електронного кабінету заявник зобов’язаний надати такі дані:

  • пароль для входу в особистий електронний кабінет;
  • номер, ПІН-код та рік отримання екзаменаційного листка, який Ви отримали під час реєстрації на Уніфікований вступний іспит (ЄВІ) та Уніфікований фаховий вступний іспит (ЄВВВ);
  • серія та номер документа, що підтверджує здобутий ступінь вищої освіти або освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста.

У разі відсутності екзаменаційного листка вступник для додаткової ідентифікації зобов’язаний надати дані з документа, що посвідчує особу, який зазначав під час замовлення документа про освіту, або реєстраційний номер облікового запису платника податків.

Потім на вказану електронну адресу буде надіслано лист із проханням активувати доступ до електронної шафки, який потрібно активувати протягом 15 хвилин.

Після активації електронного кабінету учасник зобов’язаний завантажити наступну інформацію про учасника:

  • контактний номер телефону (у форматі +380 для осіб, які проживають в Україні або у форматі країни, де ви знаходитесь, у разі реєстрації з-за кордону);
  • барвиста фотокартка учасника (3х4 см);

Файли мають бути завантажені у форматі JPG (JPEG), а максимальний розмір файлу не має перевищувати 1 Мб.

У блоці сертифікатів EFI/EFVV перевірте відображені результати або додайте їх, якщо їх там немає. Цього року майбутні магістранти можуть подати для вступу результати іспитів ЄВІ 2023 або 2024 та ЄФВВ 2024.

У блоці «Документи про освіту» буде відображено серію, номер і дату видачі вашого документа. У разі потреби вступник може додати інший додатковий документ про освіту, якого немає в кабінеті вступника, але є в Реєстрі документів про освіту.

Під час реєстрації учасники повинні уважно перевірити, чи правильно завантажено всі дані, оскільки після подання першої реєстрації внести зміни в електронний кабінет вже неможливо.

Прийом заявок та документів від учасників триватиме з 1 серпня до 18 години 22 серпня 2024 року.

Як правило, особисті електронні кабінети учасників будуть дійсні протягом усього періоду набору, тобто до 31 жовтня 2024 року.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ВСТУП НА МАГІСТРАТУРУ

Приєднуйтесь до каналу, щоб отримувати оперативну інформацію щодо стартової кампанії Вступ.ОСВІТА.UA. Навчання в магістратурі та аспірантурі в Telegram.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ