Розпочато додаткову реєстрацію на іспити в магістратуру та аспірантуру

[ad_1]

Розпочато додаткову реєстрацію на іспити в магістратуру та аспірантуру

Реєстрація здійснюється приймальними комісіями університету з виїздом або дистанційно

Розпочався додатковий період реєстрації майбутніх магістрантів та аспірантів для участі в додатковій сесії ЄВІ та ЄФВВ.

Кандидати, які пропустили кінцевий термін реєстрації на іспити, можуть скористатися додатковим періодом реєстрації для вступних іспитів на магістратуру та аспірантуру.

Реєстрація здійснюється приймальними комісіями ВНЗ стаціонарно за умови особистої присутності кандидата або дистанційно.

Для успішної дистанційної реєстрації учасник повинен підготувати комплект відсканованих або ксерокопійних реєстраційних документів та мати кваліфікований електронний підпис.

Заповнюючи заяву-анкету з інформацією, необхідною для складання екзаменаційної роботи, потенційний магістрант має вказати місце, де він бажає складати іспити ЄВІ та ЄВВВ.

Крім того, кандидати, які складають іспит EFVV, повинні надати одну або дві назви одного або двох професійних вступних іспитів (облік і фінанси, право та міжнародне право, економіка та міжнародна економіка, управління та адміністрування, політологія та міжнародні відносини, психологія та соціологія , психологія та педагогіка чи інформаційні технології).

У разі успішної реєстрації учасник отримає відскановану копію екзаменаційної роботи на електронну адресу, вказану в анкеті.

Оригінал екзаменаційного листка зберігається у відділі прийому на роботу. Якщо кандидат виявив помилки в екзаменаційній роботі, йому необхідно звернутися до приймальної комісії.

Оформлену екзаменаційну картку можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштою, якщо кандидат вказав таку потребу в анкеті.

Якщо екзаменаційний лист не надійшов за адресою, зазначеною в заяві, абітурієнт повинен звернутися за роз’ясненнями до приймальної комісії, до якої він направив реєстраційні документи.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний лист, на сайті Українського центру оцінювання якості освіти створюється інформаційна сторінка.Кабінет учасника вступного випробування», до якого можна отримати доступ за номером екзаменаційного аркуша та PIN-кодом, вказаним у ньому.

Термін додаткової реєстрації триває до 21 червня 2024 року.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ВСТУП НА МАГІСТРАТУРУ

Приєднуйтесь до каналу, щоб отримувати важливу інформацію щодо стартової кампанії Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ