Результати учасників ЄВІ будуть змінені через помилки в ТЗНК – Освіта.UA

[ad_1]

Результати учасників ЄВІ будуть змінені через помилки в ТЗНК

Апеляційна комісія переглядатиме результати тих учасників, які виконали відповідні завдання ЄВІ

У зв’язку з виявленням технічних помилок в індивідуальних тестах загальноосвітньої компетентності результати іспиту будуть доведені до відома здобувачів магістратури та аспірантури.

Про те, що повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти, коментуючи наявність технічних помилок у тестах.

Зокрема, в УЦОЯО пояснили виникнення технічних помилок, що виникли на етапі підготовки ТЗНК в середовищі онлайн-тестера, аномальним збільшенням кількості бажаючих скласти іспит, що призвело до необхідності розробки значно більшої кількості іноземної мови та екзаменаційних форм ТЗНК.

З огляду на те, що розробка тестів – це тривалий і технологічно складний, багатоетапний процес, фахівцям УЦОЯО вдалося підготувати необхідну кількість якісних бланків тестів, але прикрих технічних помилок уникнути не вдалося.

З урахуванням виявлених помилок та з метою дотримання прав учасників апеляційною комісією УЦОЯО будуть прийняті вмотивовані рішення щодо завдань, у яких виявлено помилки та змінено результати учасників, які виконали відповідні завдання за ЄВІ. .

ВИВЧАЙТЕ БІЛЬШЕ

Приєднуйтесь до каналу, щоб отримувати оперативну інформацію щодо стартової кампанії Вступ.ОСВІТА.UA. Навчання в магістратурі та аспірантурі в Telegram.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ