оновлені освітні програми – Освіта.UA

[ad_1]

«Національна академія управління»: оновлені освітні програми

Заклад готує висококваліфікованих спеціалістів фінансового та міжнародного бізнесу

ВНЗ “Національна академія управління” з гордістю представляє оновлені освітні програми, які забезпечують освіту висококваліфікованих фахівців у сфері фінансів та міжнародного бізнесу.

Освітня програма «Бакалавр фінансового бізнесу» готує висококваліфікованих спеціалістів, здатних ефективно управляти суб’єктами господарювання у сфері підприємництва, банківської справи, страхування та фондової біржі.

Ступінь бакалавра міжнародного бізнесу

Програма бакалавра «Міжнародний бізнес» спрямована на підготовку фахівців з практичними навичками оцінки стану та змін у міжнародному бізнес-середовищі, компетентних у аналізі, моделюванні, прийнятті рішень та управлінні процесами у сфері міжнародної торгівлі, фінансів, виробництво та послуги.

Ступінь магістра фінансів, банківської справи та страхування

Магістерська програма «Фінанси, банківська справа та страхування» спрямована на підготовку успішних фінансистів. Студенти отримають практичні навички управління фінансами – розробки, аналізу та оцінки стратегічних і тактичних програм розвитку бізнесу за допомогою сучасних цифрових інструментів.

Знання ділової англійської буде додатковим бонусом, який дозволить ефективно спілкуватися з клієнтами та партнерами з різних країн світу, що є запорукою успіху в сучасному бізнес-середовищі.

Магістр міжнародного бізнесу

Магістерська програма «Міжнародний бізнес» готує фахівців у сфері міжнародних економічних відносин, здатних ефективно управляти бізнесом на міжнародному рівні.

Програми бакалаврату та магістратури передбачають стажування на підприємствах та в установах, а практичних спеціалістів, які ведуть підприємницьку діяльність за кордоном, запрошують для проведення навчальних занять на реальних практичних кейсах.

Національна академія управління також плідно співпрацює з іноземними університетами та пропонує програми міжнародної мобільності з провідними європейськими університетами.

Приєднуйтеся до Національної академії управління та розпочніть свій шлях до успіху вже сьогодні!

ВИВЧАЙТЕ БІЛЬШЕ

Для порівняння: ЗВО «Національна академія управління» засновано 22 квітня 1992 року. Академія готує магістрів та бакалаврів за напрямами «Право», «Міжнародні економічні відносини», «Маркетинг», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і податки», «Інформатика», «Системний аналіз», а також а також кандидати наук (докторанти) і доктори економічних і юридичних наук. За 32 роки роботи заклад виховав понад 20 тисяч висококваліфікованих спеціалістів.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ