мультфільм про психічне здоров’я – Освіта.UA

[ad_1]

«Здорове користування соцмережами»: комікс про психічне здоров'я

ГО #stop_sexting презентує мультфільм про збереження психічного здоров’я під час користування соцмережами

Станом на квітень 2024 року у світі було 5,07 мільярдів користувачів соціальних мереж, що становить 60% населення світу. Топ-5 найпопулярніших соціальних мереж у світі: Facebook (3 мільярди людей), YouTube (2,5 мільярда), Instagram і WhatsApp (по 2 мільярди) і TikTok – 1,5 мільярда – дослідження GWI показує, що середній користувач соціальних мереж витрачає у соціальних мережах 2 години 23 хвилини на день.

Соціальні мережі дозволяють як дорослим, так і дітям ділитися думками, ідеями та інформацією. Завдяки їм ми завжди маємо контакт з людьми, спілкування з якими для нас важливе. У 2010 році з ініціативи однієї з американських медіакомпаній з’явилося свято – Всесвітній день соціальної мережі, який відтоді відзначається щорічно 30 червня.

Мультфільм для дітей та підлітків «Здорове користування соціальними мережами»

Громадська організація #stop_sexting презентує новий комікс «Здорове користування соцмережами» про захист свого психічного здоров’я під час користування соцмережами.

Серед основних порад для дітей, описаних у мультфільмі, – написання постів для гарного настрою, позитивне мислення, використання інструментів онлайн-захисту та офлайн-активність.

Тож приєднуйтесь адаптивний огляд комікс Amaze.org., порекомендуйте його батькам і дітям і дізнайтеся щось нове разом.

Що робити батькам, щоб захистити своїх дітей у соціальних мережах?

Варто дотримуватися вікових обмежень і налагоджувати соціальні мережі відповідно до віку дитини. Більшість із них рекомендовані дітям старше 13 років.

Не забирайте гаджети у дітей. Для дитини онлайн-життя є невід’ємною частиною її реальності. Дивіться на онлайн-життя як на інструмент для навчання, самореалізації та корисного спілкування. Навчайтеся самостійно і залучайте до цього дитину.

Розпитуйте дитину про її улюблених блогерів і інфлюенсерів, запитуйте, що саме захоплює дитину в тому чи іншому контенті.

2-3 години в Інтернеті безпечно для здоров’я вашої дитини. Тож подбайте про офлайн-розваги вашої дитини та встановіть суворі правила, яких чесно дотримуватимуться всі члени родини. Наприклад: «обід і вечеря – без гаджетів». Або «всі телефони не заряджаються вночі в спальнях».

Спілкуйтеся з дитиною, слухайте її, сприймайте в ній рівного. Тож її самооцінка не потребуватиме додаткового схвалення в соціальних мережах.

Перевір Підручник про налаштування безпеки у всіх соціальних мережах.

Куди звернутися за допомогою:

  • Консультаційна лінія 1545 (далі наберіть «3») для дітей та дорослих – дзвінки безкоштовні та анонімні, лінія працює цілодобово.
  • Діти та батьки можуть поспілкуватися з психологом #stop_sexting: https://stop-sexting.in.ua/adult/psykholoh/ і Телеграма.

Про #stop_sexting: #stop_sexting провідна громадська організація в Україні, що займається захистом дітей в Інтернеті. Він отримав нагороду Глобального договору ООН і навчив загалом понад 900 000 дітей і батьків. В рамках інформаційної кампанії постраждали мільйони українських сімей, а також запрацювала перша в країні консультаційна гаряча лінія з питань безпеки дітей в Інтернеті 1545 (далі 3) та гаряча лінія психологічної підтримки для дітей і батьків про ризики в Інтернеті бік.

стежте за лінією[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ