МОН планує скасувати дистанційне навчання дітей внутрішньо переміщених осіб – Освіта.UA

[ad_1]

МОН планує скасувати дистанційне навчання дітей внутрішньо переміщених осіб

Діти ВПО, які навчалися дистанційно, повинні навчатися очно або змішано за місцем фактичного проживання

Міністерство освіти і науки планує скасувати можливість дистанційного навчання дітей внутрішньо переміщених осіб у «своїх» школах, зобов’язавши їх відвідувати школу за новим місцем проживання.

Про відповідні зміни, які містяться в проекті розпорядження МОН щодо зміни підходу до забезпечення освітнього процесу під час воєнного стану, повідомили в ГО «Донбас SOS».

Зокрема, в документі зазначено, що діти ВПО, які навчалися дистанційно поза межами свого перебування, мають навчатися за денною або змішаною формою навчання за місцем фактичного проживання.

Правозахисники прогнозують, що впровадження таких змін призведе до звільнення близько 10 тисяч вчителів, які працюють у переміщених школах та з дітьми на тимчасово окупованих територіях.

Адже направлення дітей до шкіл за фактичним місцем проживання призведе до закриття переселенців, які навчалися дистанційно, в тому числі для дітей, які залишилися на окупованих територіях, але продовжили навчання в українській системі освіти.

Дітям, які проживають на тимчасово окупованих територіях, МОН пропонує замість дистанційного навчання продовжувати навчання в українських школах за індивідуальною формою навчання.

«Однак індивідуальне навчання – це не регулярні заняття. Натомість учням доведеться самостійно опановувати шкільну програму, а потім складати іспит. Такий підхід є неприйнятним для учнів ТОТ», – наголошують правозахисники.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ