Запрошуємо вчителів із 6 областей на Карпатський офлайн-тренінг – Освіта.UA

[ad_1]

На офлайн карпатський тренінг запрошуються вчителі з 6 воєводств

Запрошуємо вчителів української мови та математики на тренінг «Надолужуємо під репетиторство в старшій школі».

Запрошуємо вчителів української мови та математики на прикарпатський офлайн-тренінг «Надолужуємо під репетиторство в старшій школі».

Вчителі, які викладають у державних школах Донецької, Луганської, Харківської, Полтавської, Дніпропетровської та Запорізької областей, можуть брати участь в онлайн або офлайн навчанні.

Під час тренінгу викладачі ознайомляться з основними інструментами проведення занять з метою компенсації втрат у навчанні, перевірки та вимірювання знань студентів, інструментами тьюторства, методами мотивації та психологічної підтримки студентів.

Учасники також отримають інформацію про саморегуляцію та профілактику професійного вигорання та роботу з дітьми з особливими освітніми потребами.

Після тренінгу учасники отримають офіційний сертифікат та впроваджуватимуть наздоганяючі практики на шкільних заняттях, беручи участь у регулярних супервізійних зустрічах із тренерами-супервізорами проекту «Освітній суп» від ГО «Навчання для України».

Тренінг для вчителів української мови буде проведено 12-15 липня, а для вчителів математики – 15-18 липня.

У серпні відбудеться навчання для вчителів історії, хімії, фізики та англійської мови, про точні дати буде повідомлено пізніше.

ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ ДЛЯ УЧАСТІ

Після завершення опитування з вами зв’яжеться команда проекту. Реєстрація триватиме до 5 липня включно.

Захід проводиться за підтримки міжнародної гуманітарної організації Save the Children.

ВИВЧАЙТЕ БІЛЬШЕ[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ