Відновлення освіти на деокупованих територіях: презентовано результати дослідження МОН Укріїни

Свіжі Новини за останній час:


22 березня 2024 року в Києві відбулася презентація аналітичного документа «Біла книга з відновлення освітнього процесу на деокупованих територіях». Дослідження розроблено Аналітичним центром БО «Солом’янські котики» за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)».

Біла книга пропонує сценарії рішень і наслідки кожного з них у процесі деокупації у сфері освіти. Вона охоплює такі питання, як мова освітнього процесу в перші роки після деокупації, доступ до професії вчителів, які впроваджували стандарти країни-окупанта, фінансова підтримка вчителів, які приїдуть на звільнену територію.

Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, представники благодійних організацій, народні депутати, правозахисники, директори шкіл із деокупованих територій та територій, які ще перебувають під окупацією, й інші учасники взяли участь у презентації дослідження та панельних дискусіях.

Захід став майданчиком для обговорення державної політики відновлення освіти та обміну досвідом між представниками громад із деокупованих регіонів.

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ